İzmir Yasin Karot

HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİMİZ

Firmamız 2010 yılında Yasin Karot karot adı altında faliyete başlamıştır. Şirketimiz beton delme kesme, ankaraj ve kimyasal epoksi üzerine faliyetlerini sürdürmektedir. Amacımız firma olarak teknolojiyi yakından takip edip sürekli makine parkurumuzu geliştirmekte siz müşterilerimize hızlı ve sorunsuz hizmet sunmaktır. Sözünde durma, zamanında iş teslimi, güvenilir olma, kalite gibi konularda; bir hizmet firmasından beklenen tüm özellikleri bünyesinde barındıran firma olarak müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi kendine felsefe edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Tüm Yasin Karot çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız karot hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak inşaat ve yapı sektöründe sürekli gelişen karot çözümleri paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Yasin Karot birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Başlıca hedeflerimiz arasında sürekli müşteri memnuniyeti ilke ve esaslarına bağlı kalmak, müşteri istek ve taleplerine en kısa süre içerisinde cevap verebilmektir.